MiroN

92 гри за 2026 рік · 114 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.7% (17/30) 43.8% (14/32) 30 ігор
Доп/гру 0.28 за 30 ігор 0.24 за 32 гри 30 ігор
Мирний 47.1% (8/17) 33.3% (7/21) 17 ігор
Шериф 75.0% (3/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало
Мафія 75.0% (3/4) 66.7% (4/6) 4 гри · мало
Дон 60.0% (3/5) 66.7% (2/3) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 92
Win-rate 48.9% 45/92
Бали 86.50 з них 26.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 8 ПУ
Штрафи 5.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 10/14
дон 50.0% 7/14
мирний 45.3% 24/53
шериф 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 57.6%
мафія 14 15.2%
дон 14 15.2%
шериф 11 12.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце ARENA 17 8 серія

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 114 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 ARENA 17 8 серія
У середньому топ-59.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 0 2 з 12
2025 2 0 9 з 10

Останні турніри

11 з 25 топ-36.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Нічого особистого · особисто 18 з 50 ігор 15 · перемог 9 · бали 16.90 · допи +4.55 · штраф −0.60 · ПУ 2
12 з 21 топ-57.1%
Півфінал Західної конференції Soprano Mafia League 2026 5–6 вересня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 15 · перемог 8 · бали 13.70 · допи +3.95 · штраф −1.10 · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Battle of the West Вінниця.Серія №3 12 липня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 10 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +2.20 · штраф −0.80 · ПУ 1
36 з 40 топ-90.0%
Чемпіонат України 2026 27–28 червня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +1.30 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
19 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+1.40 · Vinnytsia Mafia Unlimited 2026, Відбір

Активність

12 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
92 гри · частки рахуються від них
1 7 7.6% 71.4% 5/7
2 8 8.7% 50.0% 4/8
3 11 12.0% 27.3% 3/11
4 9 9.8% 22.2% 2/9
5 9 9.8% 66.7% 6/9
6 8 8.7% 12.5% 1/8
7 12 13.0% 58.3% 7/12
8 9 9.8% 55.6% 5/9
9 9 9.8% 55.6% 5/9
10 10 10.9% 70.0% 7/10
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 5.7% 66.7% 2/3
2 7 13.2% 42.9% 3/7
3 3 5.7% 33.3% 1/3
4 8 15.1% 25.0% 2/8
5 6 11.3% 50.0% 3/6
6 2 3.8% 0.0% 0/2
7 4 7.5% 50.0% 2/4
8 7 13.2% 57.1% 4/7
9 8 15.1% 50.0% 4/8
10 5 9.4% 60.0% 3/5
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 100.0% 2/2
6 3 27.3% 0.0% 0/3
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 3 21.4% 66.7% 2/3
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 21.4% 33.3% 1/3
7 4 28.6% 100.0% 4/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 21.4% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 0.0% 0/2
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 28.6% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.