Негатив

124 гри за 2026 рік · 255 загалом ·турнірні ігри · остання гра 15 жов 2026
20 турнірів ·2× переможець· найближчий — CHUPICK SEMI-FINAL, 11 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.0% (28/50) — 50 ігор
Доп/гру 0.31 за 50 ігор — 50 ігор
Мирний 43.3% (13/30) — 30 ігор
Шериф 50.0% (2/4) — 4 гри · мало
Мафія 80.0% (8/10) — 10 ігор · мало
Дон 83.3% (5/6) — 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 124
Win-rate 46.0% 57/124
Бали 112.86 з них 30.08 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 16
ЛХ 2+ 6.3% 1 із 16 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 10/12
мафія 78.3% 18/23
мирний 33.8% 27/80
шериф 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 80 64.5%
мафія 23 18.5%
дон 12 9.7%
шериф 9 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
11–12 лис через 25 днів CHUPICK SEMI-FINAL Emotion Games · Онлайн особистий залік 20 з 20 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Amsterdam Invitational 2026 · Olympic Torrevieja
2 1× друге місце CHUPICK 8 ONLINE
3 2× третє місце Los Maffos Spain Open 2025 · Olympic Valencia
Номінації
MVP ×1 Spanish Championship 2025
Найкращий гравець міста ×1 Spanish Championship 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 255 ігор
Фіналів 5 25.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Amsterdam Invitational 2026
У середньому топ-42.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 2 1 з 30
2025 7 3 3 з 20
2024 4 0 1 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-10.3%
Trio Cup 2026 14–15 жовтня 2026 · Emotion Games · Онлайн команда Los Maffos · особисто 3 з 29 ігор 14 · перемог 10 · бали 19.80 · допи +5.20 · штраф −0.30 · ПУ 1
35 з 40 топ-87.5%
EG Online Summer 2026 8–10 вересня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 12 · перемог 2 · бали 5.80 · допи +2.80 · штраф −0.90 · ПУ 2
2 з 10 топ-20.0%
CHUPICK 8 ONLINE 19 серпня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 8 · перемог 6 · бали 10.70 · допи +2.35 · штраф — · ПУ 1
1 з 30 перемога
Amsterdam Invitational 2026 фінал 31 липня – 2 серпня 2026 · Emotion Games · Амстердам ігор 16 · перемог 10 · бали 20.42 · допи +4.91 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
серпень 2026 — 66.7% (16/24)
Максимум допів за гру
+0.80 · EG Online Summer 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.50 · Top-10 Europe, Відбір
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

20 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
124 гри · частки рахуються від них
1 11 8.9% 45.5% 5/11
2 6 4.8% 33.3% 2/6
3 13 10.5% 61.5% 8/13
4 12 9.7% 33.3% 4/12
5 16 12.9% 50.0% 8/16
6 13 10.5% 30.8% 4/13
7 8 6.5% 75.0% 6/8
8 17 13.7% 41.2% 7/17
9 15 12.1% 46.7% 7/15
10 13 10.5% 46.2% 6/13
80 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 8.8% 28.6% 2/7
2 4 5.0% 25.0% 1/4
3 9 11.2% 55.6% 5/9
4 7 8.8% 0.0% 0/7
5 10 12.5% 40.0% 4/10
6 11 13.8% 27.3% 3/11
7 5 6.2% 60.0% 3/5
8 10 12.5% 30.0% 3/10
9 10 12.5% 30.0% 3/10
10 7 8.8% 42.9% 3/7
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 50.0% 1/2
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 13.0% 100.0% 3/3
4 3 13.0% 66.7% 2/3
5 3 13.0% 100.0% 3/3
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 4 17.4% 75.0% 3/4
9 4 17.4% 75.0% 3/4
10 2 8.7% 50.0% 1/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.