Рейвен

81 гра за 2026 рік · 99 загалом ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2026
9 турнірів ·1× переможець· найближчий — ARENA 17 ФІНАЛ, 21 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (12/20) 56.5% (13/23) 20 ігор
Доп/гру 0.36 за 20 ігор 0.25 за 23 гри 20 ігор
Мирний 60.0% (9/15) 63.6% (7/11) 15 ігор
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 50.0% (2/4) 62.5% (5/8) 4 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 81
Win-rate 51.9% 42/81
Бали 91.84 з них 26.02 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 1.25

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.7% 11/17
мирний 50.9% 27/53
дон 42.9% 3/7
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 65.4%
мафія 17 21.0%
дон 7 8.6%
шериф 4 4.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
21 лис через 36 днів ARENA 17 ФІНАЛ Emotion Games · Київ особистий залік 10 з 10 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Дежаву двіж
2 1× друге місце ARENA 17(ПІВФІНАЛ B)

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 99 ігор
Фіналів 1 11.1% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Дежаву двіж
У середньому топ-28.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 1 2 з 10
2025 2 0 1 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ B) 13 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 7 · бали 15.10 · допи +4.05 · штраф — · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ C) 12 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 11.20 · допи +3.10 · штраф — · ПУ —
4 з 15 топ-25.8%
Double Arena 2026 13–14 червня 2026 · Emotion Games · Київ команда kRAVEN is craving victory, not crying · особисто 8 з 31 ігор 15 · перемог 9 · бали 14.80 · допи +3.20 · штраф −0.30 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
SOPRANO MAFIA LEAGUE 2026 KIYV 24 травня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 8 · перемог 4 · бали 9.00 · допи +2.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
вересень 2026 — 60.0% (12/20)
Максимум допів за гру
+1.17 · Va Banque 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.65 · Va Banque 2026, Фінал

Активність

10 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 8 9.9% 75.0% 6/8
2 7 8.6% 42.9% 3/7
3 8 9.9% 25.0% 2/8
4 7 8.6% 42.9% 3/7
5 6 7.4% 83.3% 5/6
6 9 11.1% 44.4% 4/9
7 10 12.3% 30.0% 3/10
8 7 8.6% 100.0% 7/7
9 11 13.6% 36.4% 4/11
10 8 9.9% 62.5% 5/8
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 11.3% 66.7% 4/6
2 4 7.5% 50.0% 2/4
3 4 7.5% 50.0% 2/4
4 6 11.3% 33.3% 2/6
5 3 5.7% 66.7% 2/3
6 7 13.2% 42.9% 3/7
7 6 11.3% 33.3% 2/6
8 6 11.3% 100.0% 6/6
9 7 13.2% 42.9% 3/7
10 4 7.5% 25.0% 1/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 3 17.6% 100.0% 3/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 2 28.6% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.