Byron

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 тра 2014
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 травня 2014, Mafia Wild West Cup 2014.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 63.6% 7/11
Бали 14.00
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 50.0% 4/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 72.7%
мафія 3 27.3%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 50 Mafia Wild West Cup 2014
У середньому топ-18.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2014 1 1 9 з 50

fiim · 7.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 50 топ-18.0%
Mafia Wild West Cup 2014 фінал 17–18 травня 2014 · fiim · Івано-Франківськ ігор 11 · перемог 7 · бали 14.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
7.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 50.0% 1/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 2 25.0% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.