General

31 гра ·турнірні ігри · остання гра 24 сер 2014
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 серпня 2014, Кубок Слобожанщины 2014.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 31
Win-rate 51.6% 16/31
Бали 30.00
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.1% 12/21
мафія 50.0% 3/6
дон 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 67.7%
мафія 6 19.4%
шериф 2 6.5%
дон 2 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 40 Кубок Слобожанщины 2014
У середньому топ-46.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2014 4 0 11 з 40
2013 2 0 45 з 70

fiim · 22.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 40 топ-27.5%
Кубок Слобожанщины 2014 23–24 серпня 2014 · fiim · Харків ігор 11 · перемог 6 · бали 12.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
13 з 40 топ-32.5%
Mafia Ukrainian Open 2014 7–8 червня 2014 · fiim · Львів ігор 7 · перемог 4 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
24 з 50 топ-48.0%
Mafia Wild West Cup 2014 17–18 травня 2014 · fiim · Івано-Франківськ ігор 5 · перемог 3 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
18 з 30 топ-60.0%
Ternopil Mafia Open 2014 15–16 березня 2014 · fiim · Тернопіль ігор 4 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
31 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 3 9.7% 100.0% 3/3
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 4 12.9% 50.0% 2/4
4 3 9.7% 33.3% 1/3
5 7 22.6% 57.1% 4/7
6 2 6.5% 50.0% 1/2
7 5 16.1% 40.0% 2/5
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 2 6.5% 50.0% 1/2
10 1 3.2% 0.0% 0/1
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 6 28.6% 66.7% 4/6
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 1 4.8% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.