Кавказская Пленница

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 17 січ 2016
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 січня 2016, South Cup 2016.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 64.3% 9/14
Бали 19.00 з них 1.00 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 71.4% 5/7
мафія 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 50.0%
мафія 3 21.4%
дон 3 21.4%
шериф 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 40 South Cup 2016
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 1 1 8 з 40

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 40 топ-20.0%
South Cup 2016 фінал 16–17 січня 2016 · fiim ігор 14 · перемог 9 · бали 19.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 2
8.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · South Cup 2016, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 3 21.4% 100.0% 3/3
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 3 21.4% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 3 21.4% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.