LOCA

33 гри ·турнірні ігри · остання гра 24 лип 2016
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2016, Mafia Summer Cup 2016.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 33
Win-rate 54.5% 18/33
Бали 38.00 з них 2.00 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 12/18
мафія 50.0% 4/8
шериф 33.3% 1/3
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 54.5%
мафія 8 24.2%
дон 4 12.1%
шериф 3 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 33 гри
Фіналів 2 28.6% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 32 Ukrainian Mafia Cup 2014
У середньому топ-21.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 2 0 —
2015 1 0 —
2014 1 0 7 з 32
2013 3 2 —

fiim · 29.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Mafia Summer Cup 2016 23–24 липня 2016 · fiim · Одеса команда ТРАССА Е-95 ігор 4 · перемог 3 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Championship 2016 12–13 березня 2016 · fiim · Київ команда ТРАССА Е-95 ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Mafia Summer Cup 2015 25–26 липня 2015 · fiim · Одеса команда Талисман головного мозга ігор 6 · перемог 2 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
7 з 32 топ-21.9%
Ukrainian Mafia Cup 2014 13–14 грудня 2014 · fiim · Київ ігор 10 · перемог 6 · бали 14.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
11.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
33 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 33.3% 1/3
2 2 6.1% 50.0% 1/2
3 4 12.1% 25.0% 1/4
4 3 9.1% 100.0% 3/3
5 2 6.1% 0.0% 0/2
6 2 6.1% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 6 18.2% 66.7% 4/6
9 5 15.2% 60.0% 3/5
10 6 18.2% 83.3% 5/6
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 3 16.7% 33.3% 1/3
4 3 16.7% 100.0% 3/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 4 22.2% 50.0% 2/4
10 3 16.7% 100.0% 3/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 2 25.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 37.5% 66.7% 2/3
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.