Строитель

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 24 гру 2016
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 грудня 2016, Belorussian Mafia Cup 2016.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 25.0% 4/16
Бали 8.00
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 33.3% 1/3
дон 25.0% 1/4
мирний 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 56.2%
дон 4 25.0%
мафія 3 18.8%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 20 Belorussian Mafia Cup 2016
У середньому топ-78.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 2 0 20 з 20

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 20 топ-100.0%
Belorussian Mafia Cup 2016 23–24 грудня 2016 · fiim · Мінськ ігор 16 · перемог 4 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
57 з 100 топ-57.0%
Smolensk Mafia Open 2016 22–23 жовтня 2016 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
грудень 2016 — 25.0% (4/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 2 12.5% 0.0% 0/2
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 0.0% 0/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 100.0% 2/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 2 22.2% 0.0% 0/2
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.