Бабочка

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 30 кві 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 квітня 2017, Sakura Cup 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 22.7% 5/22
Бали 10.00
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3
мирний 20.0% 3/15
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 68.2%
мафія 3 13.6%
шериф 2 9.1%
дон 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 29 West Mafia Cup 2016
У середньому топ-84.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 40 з 40
2016 1 0 20 з 29

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

40 з 40 топ-100.0%
Sakura Cup 2017 29–30 квітня 2017 · fiim · Ужгород ігор 11 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
20 з 29 топ-69.0%
West Mafia Cup 2016 26–27 листопада 2016 · fiim · Рівне ігор 11 · перемог 5 · бали 10.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
22 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 3 13.6% 0.0% 0/3
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 4 18.2% 25.0% 1/4
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 2 9.1% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 2 9.1% 50.0% 1/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 20.0% 0.0% 0/3
4 3 20.0% 33.3% 1/3
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 66.7% 0.0% 0/2
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.