Фаберже

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 8 тра 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 травня 2017, Кубок Огня 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 45.5% 10/22
Бали 24.00 з них 4.00 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
шериф 50.0% 1/2
мирний 38.5% 5/13
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 59.1%
мафія 4 18.2%
дон 3 13.6%
шериф 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 22 гри
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 28 з 30 Евразия 2016
У середньому топ-61.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 —
2016 1 0 28 з 30
2013 2 1 36 з 120

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Кубок Огня 2017 7–8 травня 2017 · fiim команда Лютая годнота ігор 7 · перемог 2 · бали 7.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
28 з 30 топ-93.3%
Евразия 2016 6–7 серпня 2016 · fiim ігор 9 · перемог 2 · бали 5.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
36 з 120 топ-30.0%
Открытый Кубок Сибири и Урала по игре "Мафия" 23–24 листопада 2013 · fiim ігор 3 · перемог 3 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
—
MAFIA SUMMER CUP 2013 фінал 27–28 липня 2013 · fiim · Одеса команда United Siberian Boys ігор 3 · перемог 3 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+2.00 · Кубок Огня 2017, 9 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 3 13.6% 33.3% 1/3
3 5 22.7% 60.0% 3/5
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 3 13.6% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 2 9.1% 0.0% 0/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 3 23.1% 33.3% 1/3
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.