Наталья

17 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 жов 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 жовтня 2017, Smolensk Mafia Open 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 17
Win-rate 47.1% 8/17
Бали 16.40 з них 1.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 50.0% 2/4
мирний 45.5% 5/11
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 64.7%
мафія 4 23.5%
шериф 1 5.9%
дон 1 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 24 з 60 Smolensk Mafia Open 2017
У середньому топ-64.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 2 0 24 з 60
2016 1 0 89 з 100

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

24 з 60 топ-40.0%
Smolensk Mafia Open 2017 28–29 жовтня 2017 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 13.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
Red & Black Mafia Team Battle 2017 11–12 березня 2017 · fiim команда Бешенство маски ігор 6 · перемог 2 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф −1.00 · ПУ 1
2.00 очок fiim
89 з 100 топ-89.0%
Smolensk Mafia Open 2016 22–23 жовтня 2016 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · Smolensk Mafia Open 2017, Півфінал 3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
17 ігор · частки рахуються від них
1 2 11.8% 50.0% 1/2
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 4 23.5% 100.0% 4/4
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 2 18.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.