Катани

28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 3 гру 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 грудня 2017, MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2017.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 50.0% 14/28
Бали 29.00 з них 2.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 62.5% 5/8
дон 57.1% 4/7
мирний 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 42.9%
мафія 8 28.6%
дон 7 25.0%
шериф 1 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 28 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 60 AKTAU OPEN CUP 2017
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 3 1 9 з 60
2016 1 0 28 з 40

fiim · 26.00 очок рейтингу

Останні турніри

38 з 80 топ-47.5%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2017 2–3 грудня 2017 · fiim · Київ ігор 9 · перемог 4 · бали 9.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
5.00 очок fiim
9 з 60 топ-15.0%
AKTAU OPEN CUP 2017 фінал 5–6 серпня 2017 · fiim · Актау ігор 14 · перемог 8 · бали 17.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
14.00 очок fiim
19 з 40 топ-47.5%
Kazakhstan Mafia Open 2017 19–20 березня 2017 · fiim · Астана ігор 5 · перемог 2 · бали 3.00 · допи — · штраф −1.00 · ПУ —
4.00 очок fiim
28 з 40 топ-70.0%
Aktau Open Cup 2016 6–7 серпня 2016 · fiim · Актау ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найбільший штраф
−1.00 · Kazakhstan Mafia Open 2017, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.3% 75.0% 3/4
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 2 7.1% 50.0% 1/2
4 3 10.7% 33.3% 1/3
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 5 17.9% 60.0% 3/5
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 1 3.6% 100.0% 1/1
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 3 25.0% 33.3% 1/3
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 50.0% 50.0% 2/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.