Хорошая.погода

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 січ 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 січня 2018, Team Cup Dnipro Mafia Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 33.3% 4/12
Бали 4.10 з них 0.10 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 33.3% 3/9
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 75.0%
мафія 2 16.7%
дон 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 —

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2018 20–21 січня 2018 · fiim · Дніпро команда Клянусь бывшим ігор 12 · перемог 4 · бали 4.10 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · Team Cup Dnipro Mafia Open 2018, 3 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 3 25.0% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 0.0% 0/3
10 1 8.3% 0.0% 0/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 33.3% 0.0% 0/3
10 1 11.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.