Штерн

57 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 кві 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 квітня 2018, Amsterdam Mafia Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 57
Win-rate 49.1% 28/57
Бали 69.50 з них 18.50 допами Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 62.5% 5/8
мирний 56.5% 13/23
мафія 43.8% 7/16
шериф 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 40.4%
мафія 16 28.1%
шериф 10 17.5%
дон 8 14.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Latvian Mafia Open 2017
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 GERMAN MAFIA OPEN 2016

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 57 ігор
Фіналів 4 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 40 Latvian Mafia Open 2017
У середньому топ-29.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 0 18 з 40
2017 3 3 3 з 40
2016 1 1 10 з 40

fiim · 53.00 очок рейтингу

Останні турніри

18 з 40 топ-45.0%
Amsterdam Mafia Open 2018 28–29 квітня 2018 · fiim · Амстердам ігор 11 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
24 з 40 топ-60.0%
Berlin Winter Cup 2018 3–4 лютого 2018 · fiim · Берлін ігор 3 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
4 з 40 топ-10.0%
German Mafia Open 2017 фінал 15–16 квітня 2017 · fiim · Мюнхен ігор 7 · перемог 5 · бали 10.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
14.00 очок fiim
3 з 40 топ-7.5%
Latvian Mafia Open 2017 фінал 1–2 квітня 2017 · fiim · Рига ігор 7 · перемог 5 · бали 11.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
18.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
57 ігор
Найкращий місяць
лютий 2017 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · Berlin Winter Cup 2017, 3 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 4 7.0% 100.0% 4/4
2 5 8.8% 20.0% 1/5
3 3 5.3% 0.0% 0/3
4 4 7.0% 0.0% 0/4
5 5 8.8% 0.0% 0/5
6 8 14.0% 62.5% 5/8
7 6 10.5% 50.0% 3/6
8 5 8.8% 80.0% 4/5
9 8 14.0% 37.5% 3/8
10 9 15.8% 88.9% 8/9
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 4 17.4% 25.0% 1/4
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 3 13.0% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 21.7% 100.0% 5/5
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 13.0% 66.7% 2/3
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 3 13.0% 100.0% 3/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 20.0% 100.0% 2/2
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 5 31.2% 60.0% 3/5
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 3 18.8% 66.7% 2/3
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 3 37.5% 66.7% 2/3
10 2 25.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.