Гермина

43 гри ·турнірні ігри · остання гра 27 тра 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 травня 2018, Битва у двух рек 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 43
Win-rate 58.1% 25/43
Бали 31.95 з них 0.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 6/8
дон 66.7% 2/3
мирний 56.0% 14/25
шериф 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 58.1%
мафія 8 18.6%
шериф 7 16.3%
дон 3 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 43 гри
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 24 Открытый кубок г.Хабаровска "4MAFIA​​ OPEN​​ 2017"
У середньому топ-36.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 1 8 з 20
2017 1 1 6 з 24

fiim · 19.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 20 топ-40.0%
Битва у двух рек 2018 фінал 26–27 травня 2018 · fiim ігор 17 · перемог 10 · бали 10.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 3
6.00 очок fiim
18 з 40 топ-45.0%
Кубок Черного Дракона 2018 31 березня – 1 квітня 2018 · fiim ігор 15 · перемог 8 · бали 7.75 · допи +0.25 · штраф −0.50 · ПУ 1
3.00 очок fiim
6 з 24 топ-25.0%
Открытый кубок г.Хабаровска "4MAFIA​​ OPEN​​ 2017" фінал 2–3 грудня 2017 · fiim ігор 11 · перемог 7 · бали 14.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
10.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
24 гри
Найкращий місяць
травень 2018 — 58.8% (10/17)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 9 20.9% 55.6% 5/9
2 2 4.7% 100.0% 2/2
3 2 4.7% 50.0% 1/2
4 6 14.0% 33.3% 2/6
5 5 11.6% 100.0% 5/5
6 3 7.0% 66.7% 2/3
7 2 4.7% 50.0% 1/2
8 5 11.6% 60.0% 3/5
9 5 11.6% 60.0% 3/5
10 4 9.3% 25.0% 1/4
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 20.0% 60.0% 3/5
2 1 4.0% 100.0% 1/1
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 4 16.0% 25.0% 1/4
5 2 8.0% 100.0% 2/2
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 1 4.0% 100.0% 1/1
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 4 16.0% 50.0% 2/4
10 2 8.0% 0.0% 0/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 100.0% 2/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.