Pi4er

8 ігор ·турнірні ігри · остання гра 17 чер 2018
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 25.0% 2/8
Бали 2.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 28.6% 2/7
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 87.5%
мафія 1 12.5%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 83 з 90 Ukrainian Mafia Open 2018
У середньому топ-92.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 83 з 90

fiim · 4.00 очок рейтингу

Останні турніри

83 з 90 топ-92.2%
Ukrainian Mafia Open 2018 16–17 червня 2018 · fiim · Львів ігор 8 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 37.5% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.