Аверс

21 гра ·турнірні ігри · остання гра 16 вер 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 вересня 2018, Vinnytsia Mafia Cup 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 21
Win-rate 57.1% 12/21
Бали 26.00 з них 6.00 допами Середній доп: 0.29
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 66.7% 2/3
мафія 60.0% 3/5
мирний 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 57.1%
мафія 5 23.8%
дон 3 14.3%
шериф 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 30 Big Ben Mafia Open 2018
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 4 0 15 з 30
2017 1 0 —

fiim · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Vinnytsia Mafia Cup 2018 15–16 вересня 2018 · fiim · Вінниця команда Братство без кольца ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Odessa Summer Cup 2018 28–29 липня 2018 · fiim · Одеса команда Братство без кольца ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
15 з 30 топ-50.0%
Big Ben Mafia Open 2018 2–3 червня 2018 · fiim · Київ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Championship 2018 10–11 березня 2018 · fiim · Київ команда Команда собрана ігор 1 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+2.00 · Vinnytsia Mafia Cup 2017, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 3 14.3% 66.7% 2/3
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 14.3% 66.7% 2/3
6 4 19.0% 100.0% 4/4
7 4 19.0% 50.0% 2/4
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 1 4.8% 0.0% 0/1
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 2 16.7% 100.0% 2/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 3 25.0% 33.3% 1/3
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 100.0% 2/2
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.