Гексли

27 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 тра 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 травня 2018, Tel-Aviv Mafia Open 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 44.4% 12/27
Бали 16.30 з них 1.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
мирний 50.0% 8/16
шериф 40.0% 2/5
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 59.3%
шериф 5 18.5%
мафія 3 11.1%
дон 3 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 40 Tel-Aviv Mafia Open 2018
У середньому топ-46.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 0 14 з 40
2017 2 0 29 з 40

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

16 з 50 топ-32.0%
Israel Mafia Open 2018 19–20 жовтня 2018 · fiim · Хадера ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
14 з 40 топ-35.0%
Tel-Aviv Mafia Open 2018 4–5 травня 2018 · fiim · Тель-Авів ігор 12 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
"Israel Mafia Cup 2017" Финал 23 грудня 2017 · fiim · Рішон-ле-Ціон ігор 10 · перемог 4 · бали 8.00 · допи +1.00 · штраф −1.00 · ПУ —
29 з 40 топ-72.5%
Tel Aviv Mafia Open 2017 5–6 травня 2017 · fiim · Тель-Авів ігор 5 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф −1.00 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · "Israel Mafia Cup 2017" Финал, 5 ТУР

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 4 14.8% 50.0% 2/4
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 4 14.8% 25.0% 1/4
4 4 14.8% 0.0% 0/4
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 25.0% 50.0% 2/4
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 0.0% 0/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.