Samehada

7 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 лис 2018
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 7
Win-rate 57.1% 4/7
Бали 4.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 75.0% 3/4
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 4 57.1%
мафія 2 28.6%
шериф 1 14.3%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 30 Огни Ночного Города 2018
У середньому топ-66.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 20 з 30

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 30 топ-66.7%
Огни Ночного Города 2018 3–4 листопада 2018 · fiim · Миколаїв ігор 7 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
7 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 2 28.6% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.