Runaway

60 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 гру 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 грудня 2018, MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 60
Win-rate 58.3% 35/60
Бали 82.60 з них 14.60 допами Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 42.9% 3 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.9% 22/35
дон 62.5% 5/8
мафія 50.0% 6/12
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 58.3%
мафія 12 20.0%
дон 8 13.3%
шериф 5 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2017
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Битва Столиц 2016

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 60 ігор
Фіналів 2 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 80 MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2017
У середньому топ-40.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 1 0 14 з 60
2017 4 2 2 з 80
2016 3 0 52 з 100

fiim · 76.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 60 топ-23.3%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2018 1–2 грудня 2018 · fiim · Київ ігор 3 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
11.00 очок fiim
2 з 80 топ-2.5%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2017 фінал 2–3 грудня 2017 · fiim · Київ ігор 13 · перемог 9 · бали 24.00 · допи +6.00 · штраф — · ПУ —
40.00 очок fiim
16 з 60 топ-26.7%
Mafia West Cup 2017 25–26 листопада 2017 · fiim · Київ ігор 8 · перемог 5 · бали 13.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
Vinnytsia Mafia Cup 2017 фінал 23–24 вересня 2017 · fiim · Вінниця команда Збірна Сокирян ігор 15 · перемог 8 · бали 18.80 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 3
10.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
вересень 2017 — 53.3% (8/15)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 7 11.7% 57.1% 4/7
2 5 8.3% 80.0% 4/5
3 4 6.7% 50.0% 2/4
4 8 13.3% 50.0% 4/8
5 3 5.0% 66.7% 2/3
6 9 15.0% 44.4% 4/9
7 6 10.0% 16.7% 1/6
8 6 10.0% 83.3% 5/6
9 4 6.7% 100.0% 4/4
10 8 13.3% 62.5% 5/8
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.7% 50.0% 1/2
2 2 5.7% 100.0% 2/2
3 3 8.6% 33.3% 1/3
4 5 14.3% 60.0% 3/5
5 1 2.9% 100.0% 1/1
6 7 20.0% 57.1% 4/7
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 5 14.3% 80.0% 4/5
9 3 8.6% 100.0% 3/3
10 3 8.6% 66.7% 2/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 25.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 3 37.5% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.