Nomoresoup4u

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 17 лют 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 лютого 2019, Lviv Mafia Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 46.9% 15/32
Бали 34.90 з них 8.90 допами Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
шериф 66.7% 2/3
мафія 44.4% 4/9
мирний 33.3% 5/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 46.9%
мафія 9 28.1%
дон 5 15.6%
шериф 3 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 30 Lviv Mafia Cup 2018
У середньому топ-54.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 24 з 30
2018 1 0 12 з 30
2017 2 0 —
2016 2 0 17 з 40

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

24 з 30 топ-80.0%
Lviv Mafia Cup 2019 16–17 лютого 2019 · fiim · Львів ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
12 з 30 топ-40.0%
Lviv Mafia Cup 2018 3–4 березня 2018 · fiim · Львів ігор 8 · перемог 4 · бали 4.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
—
Ukrainian Mafia Cup 2017 16 грудня 2017 · fiim · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 14.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —
—
Dnepr Mafia Open 2017 21–22 січня 2017 · fiim · Дніпро команда Тыковки Хагрида ігор 1 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+2.00 · Ukrainian Mafia Cup 2017, ЗК, 6 серия

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 5 15.6% 40.0% 2/5
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 4 12.5% 25.0% 1/4
5 2 6.2% 0.0% 0/2
6 1 3.1% 100.0% 1/1
7 4 12.5% 25.0% 1/4
8 5 15.6% 100.0% 5/5
9 2 6.2% 0.0% 0/2
10 3 9.4% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 26.7% 25.0% 1/4
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 13.3% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.