Данте

7 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 жов 2017
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 7
Win-rate 71.4% 5/7
Бали 10.00
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 75.0% 3/4
мафія 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 4 57.1%
мафія 2 28.6%
шериф 1 14.3%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 7 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 50 Хрустальная маска 2017
У середньому топ-44.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 73 з 100
2017 1 1 8 з 50

fiim · 11.00 очок рейтингу

Останні турніри

73 з 100 топ-73.0%
Siberian Guns 2019 9–10 березня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
8 з 50 топ-16.0%
Хрустальная маска 2017 фінал 30 вересня – 1 жовтня 2017 · fiim ігор 7 · перемог 5 · бали 10.00 · допи — · штраф — · ПУ —
8.00 очок fiim

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
7 ігор · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 3 42.9% 66.7% 2/3
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 75.0% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 100.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.