Инженер

31 гра ·турнірні ігри · остання гра 10 бер 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 березня 2019, Spring Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 31
Win-rate 35.5% 11/31
Бали 10.50 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 36.8% 7/19
мафія 28.6% 2/7
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 61.3%
мафія 7 22.6%
дон 4 12.9%
шериф 1 3.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 31 гра
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 Minsk Mafia Challenge 2018
У середньому топ-60.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 34 з 40
2018 4 1 6 з 30

fiim · 20.00 очок рейтингу

Останні турніри

34 з 40 топ-85.0%
Spring Cup 2019 9–10 березня 2019 · fiim · Мінськ ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
16 з 30 топ-53.3%
Лига чемпионов Витебск 2018 3–4 листопада 2018 · fiim · Вітебськ ігор 1 · перемог 0 · бали −0.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim
6 з 30 топ-20.0%
Minsk Mafia Challenge 2018 фінал 13–14 жовтня 2018 · fiim · Мінськ ігор 4 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
8.00 очок fiim
83 з 90 топ-92.2%
Belarus Mafia Open 2018 9–10 червня 2018 · fiim · Мінськ ігор 11 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 7 22.6% 28.6% 2/7
2 0 0.0% — жодного разу
3 5 16.1% 40.0% 2/5
4 2 6.5% 100.0% 2/2
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 5 16.1% 20.0% 1/5
7 3 9.7% 33.3% 1/3
8 4 12.9% 25.0% 1/4
9 3 9.7% 66.7% 2/3
10 1 3.2% 0.0% 0/1
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 26.3% 20.0% 1/5
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 3 15.8% 33.3% 1/3
7 3 15.8% 33.3% 1/3
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 1 5.3% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.