Кика

132 гри ·турнірні ігри · остання гра 17 бер 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 березня 2019, Mafia Teams World Championship 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 132
Win-rate 53.8% 71/132
Бали 135.60 з них 21.60 допами Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 35.7% 5 із 14 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 16/22
дон 57.9% 11/19
мирний 53.1% 43/81
шериф 10.0% 1/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 81 61.4%
мафія 22 16.7%
дон 19 14.4%
шериф 10 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Vinnytsia Mafia Cup 2016

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 132 гри
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 30 Kharkiv Mafia Stars 2016
У середньому топ-38.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 1 —
2018 1 0 —
2016 5 0 2 з 30
2015 1 0 2 з 20
2014 1 0 24 з 40

fiim · 41.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Mafia Teams World Championship 2019 16–17 березня 2019 · fiim · Київ команда Pro100.Sherlock ігор 5 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Шерлок Холмс 2018 фінал 6 січня 2019 · fiim · Харків ігор 37 · перемог 20 · бали 21.75 · допи +1.75 · штраф — · ПУ 2
0.00 очок fiim
—
Pro100.Sherlock Cup 2018 7–8 липня 2018 · fiim · Харків команда У нас лапки ігор 15 · перемог 5 · бали 5.45 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
33 з 70 топ-47.1%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2016 3–4 грудня 2016 · fiim · Київ ігор 7 · перемог 3 · бали 8.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
132 гри
Найкращий місяць
травень 2016 — 70.0% (14/20)
Максимум допів за гру
+2.00 · Vinnytsia Mafia Cup 2016, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 14 10.6% 64.3% 9/14
2 14 10.6% 57.1% 8/14
3 11 8.3% 63.6% 7/11
4 10 7.6% 40.0% 4/10
5 14 10.6% 42.9% 6/14
6 18 13.6% 50.0% 9/18
7 16 12.1% 43.8% 7/16
8 9 6.8% 55.6% 5/9
9 15 11.4% 53.3% 8/15
10 11 8.3% 72.7% 8/11
81 гра за мирний · частки рахуються від них
1 10 12.3% 60.0% 6/10
2 8 9.9% 87.5% 7/8
3 6 7.4% 50.0% 3/6
4 5 6.2% 20.0% 1/5
5 11 13.6% 27.3% 3/11
6 12 14.8% 58.3% 7/12
7 6 7.4% 50.0% 3/6
8 2 2.5% 50.0% 1/2
9 14 17.3% 57.1% 8/14
10 7 8.6% 57.1% 4/7
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 3 30.0% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 100.0% 2/2
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 4 18.2% 50.0% 2/4
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 4 18.2% 75.0% 3/4
8 2 9.1% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 13.6% 100.0% 3/3
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 4 21.1% 25.0% 1/4
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 4 21.1% 25.0% 1/4
8 2 10.5% 100.0% 2/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 1 5.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.