Лучистая

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 тра 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 травня 2019, Кубок Кубани 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
мирний 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 81.8%
мафія 2 18.2%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 40 Rostov-on-Don CUP 2019
У середньому топ-67.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 19 з 40
2018 2 0 23 з 40

fiim · 13.00 очок рейтингу

Останні турніри

34 з 50 топ-68.0%
Кубок Кубани 2019 11–12 травня 2019 · fiim ігор 4 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
19 з 40 топ-47.5%
Rostov-on-Don CUP 2019 16–17 лютого 2019 · fiim ігор 7 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
23 з 40 топ-57.5%
In White Crimea 2018 28–29 липня 2018 · fiim · Севастополь ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
88 з 90 топ-97.8%
Кубок Юга 2018 21–22 липня 2018 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Rostov-on-Don CUP 2019, 4 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.