Duke Nukem

21 гра ·турнірні ігри · остання гра 1 кві 2018
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 квітня 2018, Кубок Черного Дракона 2018.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 21
Win-rate 61.9% 13/21
Бали 16.85 з них 2.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 75.0% 3 із 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
мирний 64.7% 11/17
дон 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 81.0%
дон 2 9.5%
шериф 1 4.8%
мафія 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Кубок Черного Дракона 2018
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Кубок Черного Дракона 2018

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 21 гра
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 Кубок Черного Дракона 2018
У середньому топ-62.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 28 з 36
2018 2 1 2 з 40
2017 1 0 15 з 20

fiim · 24.00 очок рейтингу

Останні турніри

28 з 36 топ-77.8%
Открытый Кубок Приморья 2019 12–13 липня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
33 з 36 топ-91.7%
Открытый Кубок Приморья 2018 13–14 липня 2018 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
2 з 40 топ-5.0%
Кубок Черного Дракона 2018 фінал 31 березня – 1 квітня 2018 · fiim ігор 18 · перемог 11 · бали 12.85 · допи +2.35 · штраф −0.50 · ПУ 4 Найчастіше ПУ
18.00 очок fiim
15 з 20 топ-75.0%
Кубок Приморья 2017 14–15 липня 2017 · fiim ігор 3 · перемог 2 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Найкращий місяць
квітень 2018 — 61.1% (11/18)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 4 19.0% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 3 14.3% 100.0% 3/3
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 4 19.0% 50.0% 2/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 17.6% 66.7% 2/3
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 23.5% 50.0% 2/4
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.