Мефистофель

51 гра ·турнірні ігри · остання гра 13 лип 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 липня 2019, Континентальная Лига Мафии 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 51
Win-rate 58.8% 30/51
Бали 55.50 з них 11.50 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 36.4% 4 із 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 5/6
дон 66.7% 4/6
мафія 60.0% 3/5
мирний 52.9% 18/34

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 66.7%
шериф 6 11.8%
дон 6 11.8%
мафія 5 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×2 X-masters 2019 · Кубок Огня 2017

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 51 гра
Фіналів 1 12.5% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 60 X-masters 2019
У середньому топ-51.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 1 5 з 60
2018 1 0 21 з 40
2017 4 0 18 з 40

fiim · 49.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Континентальная Лига Мафии 2019 13 липня 2019 · fiim ігор 20 · перемог 13 · бали 14.95 · допи +1.95 · штраф — · ПУ 4
2.00 очок fiim
69 з 100 топ-69.0%
Siberian Guns 2019 9–10 березня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
5 з 60 топ-8.3%
X-masters 2019 фінал 4–6 січня 2019 · fiim ігор 4 · перемог 2 · бали 2.45 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 1 Найчастіше ПУ
19.00 очок fiim
21 з 40 топ-52.5%
Профессиональная Лига Мафии 2018 1–2 вересня 2018 · fiim · Мінськ ігор 1 · перемог 1 · бали 1.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
липень 2019 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+2.00 · Кубок Огня 2017, 7 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 7 13.7% 71.4% 5/7
2 3 5.9% 66.7% 2/3
3 10 19.6% 40.0% 4/10
4 4 7.8% 75.0% 3/4
5 2 3.9% 50.0% 1/2
6 4 7.8% 50.0% 2/4
7 10 19.6% 40.0% 4/10
8 4 7.8% 75.0% 3/4
9 6 11.8% 83.3% 5/6
10 1 2.0% 100.0% 1/1
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 14.7% 60.0% 3/5
2 2 5.9% 50.0% 1/2
3 7 20.6% 42.9% 3/7
4 2 5.9% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 7 20.6% 28.6% 2/7
8 2 5.9% 100.0% 2/2
9 5 14.7% 80.0% 4/5
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.