Рыжик

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 лип 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 липня 2019, КУБОК ИРИНЫ 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 63.6% 7/11
Бали 7.60 з них 0.60 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
дон 100.0% 3/3
мафія 50.0% 1/2
мирний 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 4 36.4%
дон 3 27.3%
шериф 2 18.2%
мафія 2 18.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 80 Summer Cup Russia 2019
У середньому топ-56.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 11 з 80
2016 2 0 25 з 40

fiim · 26.00 очок рейтингу

Останні турніри

34 з 40 топ-85.0%
КУБОК ИРИНЫ 2019 20–21 липня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
11 з 80 топ-13.8%
Summer Cup Russia 2019 29–30 червня 2019 · fiim ігор 8 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
17.00 очок fiim
26 з 40 топ-65.0%
CAPO MAFIOSO 2016 3–4 вересня 2016 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
25 з 40 топ-62.5%
Кубок Подмосковья "PRIMO di Mafia" 2016 20–21 серпня 2016 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Summer Cup Russia 2019, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 1 9.1% 0.0% 0/1
4 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.