Маршал

30 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 лип 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 липня 2019, КУБОК ИРИНЫ 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 30
Win-rate 50.0% 15/30
Бали 28.60 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 57.1% 4/7
шериф 50.0% 1/2
мирний 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 60.0%
мафія 7 23.3%
дон 3 10.0%
шериф 2 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Podolsk Mafia Open 2015

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 30 ігор
Фіналів 2 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 29 Podolsk Mafia Open 2015
У середньому топ-45.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 23 з 40
2015 2 2 2 з 29
2014 1 0 70 з 70

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

23 з 40 топ-57.5%
КУБОК ИРИНЫ 2019 20–21 липня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 0.60 · допи — · штраф −0.40 · ПУ —
3.00 очок fiim
2 з 29 топ-6.9%
Podolsk Mafia Open 2015 фінал 12–13 грудня 2015 · fiim ігор 11 · перемог 8 · бали 16.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
Благотворительный турнир "Кубок Ирины" фінал 18–19 липня 2015 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 12.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
70 з 70 топ-100.0%
MOSCOW REGIONAL CUP "PRIMO DI MAFIA" 23–24 серпня 2014 · fiim ігор 6 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор
Найбільший штраф
−0.40 · КУБОК ИРИНЫ 2019, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 1 3.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 5 16.7% 60.0% 3/5
4 4 13.3% 50.0% 2/4
5 6 20.0% 50.0% 3/6
6 3 10.0% 66.7% 2/3
7 1 3.3% 0.0% 0/1
8 3 10.0% 33.3% 1/3
9 4 13.3% 25.0% 1/4
10 3 10.0% 66.7% 2/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 4 22.2% 25.0% 1/4
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 2 11.1% 0.0% 0/2
9 3 16.7% 33.3% 1/3
10 1 5.6% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.