Неординарный

47 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 жов 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2019, Kazan Mafia Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 47
Win-rate 40.4% 19/47
Бали 26.60 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 9/12
мирний 31.0% 9/29
шериф 25.0% 1/4
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 61.7%
мафія 12 25.5%
шериф 4 8.5%
дон 2 4.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 47 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 20 ALL STARS 2019
У середньому топ-68.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 0 15 з 20
2018 3 0 66 з 70
2017 3 0 18 з 30

fiim · 29.00 очок рейтингу

Останні турніри

27 з 50 топ-54.0%
Kazan Mafia Open 2019 5–6 жовтня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
15 з 20 топ-75.0%
ALL STARS 2019 27–28 квітня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
21 з 50 топ-42.0%
URALmafiaCUP 2019 19–20 січня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 2 · бали 2.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim
—
Game Of Throns 2018 24–25 листопада 2018 · fiim команда Тупо добор ігор 11 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Kazan Mafia Open 2019, 10 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 3 6.4% 66.7% 2/3
2 3 6.4% 66.7% 2/3
3 6 12.8% 50.0% 3/6
4 7 14.9% 28.6% 2/7
5 4 8.5% 75.0% 3/4
6 5 10.6% 60.0% 3/5
7 6 12.8% 33.3% 2/6
8 6 12.8% 0.0% 0/6
9 3 6.4% 0.0% 0/3
10 4 8.5% 50.0% 2/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 10.3% 66.7% 2/3
4 5 17.2% 0.0% 0/5
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 5 17.2% 20.0% 1/5
8 3 10.3% 0.0% 0/3
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 4 13.8% 50.0% 2/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 0.0% 0/2
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 3 25.0% 66.7% 2/3
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.