ОБСЕ

23 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 жов 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2019, Битва столиц 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 23
Win-rate 39.1% 9/23
Бали 11.20 з них 1.20 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3
мирний 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 47.8%
шериф 6 26.1%
мафія 3 13.0%
дон 3 13.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 43 з 100 Big Ben Mafia Open 2016
У середньому топ-43.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 —
2016 2 0 43 з 100

fiim · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Битва столиц 2019 5–6 жовтня 2019 · fiim · Київ команда Гомель ігор 11 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Championship 2019 16–17 березня 2019 · fiim · Київ команда Mafia house ігор 11 · перемог 3 · бали 3.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
Mafia Summer Cup 2016 23–24 липня 2016 · fiim · Одеса команда Четыре пассажира ігор 1 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
43 з 100 топ-43.0%
Big Ben Mafia Open 2016 14–15 травня 2016 · fiim · Київ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · Mafia Teams World Championship 2019, 4 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 3 13.0% 33.3% 1/3
2 3 13.0% 0.0% 0/3
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 3 13.0% 33.3% 1/3
5 3 13.0% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.3% 0.0% 0/1
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 2 8.7% 100.0% 2/2
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 3 27.3% 0.0% 0/3
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 66.7% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.