Faceless

8 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 жов 2019
Порівняти
Після 10 ігор тут з'являться форма та особисті рекорди.
Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 8
Win-rate 62.5% 5/8
Бали 5.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 2/3
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 3 37.5%
мафія 3 37.5%
шериф 2 25.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 40 Kiev Region West 4
У середньому топ-27.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 11 з 40

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

11 з 40 топ-27.5%
Kiev Region West 4 19 жовтня 2019 · fiim · Київ ігор 8 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
8 ігор · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
3 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.