Freeman

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 жов 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2019, Saint Peterburg Mafia Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 64.3% 9/14
Бали 9.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 1/1
мирний 60.0% 6/10
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 71.4%
дон 2 14.3%
шериф 1 7.1%
мафія 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 70 Saint Peterburg Mafia Open 2019
У середньому топ-14.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 1 10 з 70

fiim · 17.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 70 топ-14.3%
Saint Peterburg Mafia Open 2019 фінал 19–20 жовтня 2019 · fiim ігор 14 · перемог 9 · бали 9.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
17.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Saint Peterburg Mafia Open 2019, 4 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 3 21.4% 100.0% 3/3
2 3 21.4% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 20.0% 100.0% 2/2
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.