Miami

74 гри ·турнірні ігри · остання гра 3 лис 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 листопада 2019, True Team Battle 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 74
Win-rate 35.1% 26/74
Бали 40.45 з них 3.45 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 46.7% 7/15
дон 42.9% 3/7
шериф 33.3% 3/9
мирний 30.2% 13/43

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 58.1%
мафія 15 20.3%
шериф 9 12.2%
дон 7 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Berlin Winter Cup 2018

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 74 гри
Фіналів 1 7.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 40 Berlin Winter Cup 2018
У середньому топ-65.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 6 0 20 з 50
2018 6 1 8 з 40
2017 1 0 —

fiim · 43.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
True Team Battle 2019 2–3 листопада 2019 · fiim · Гамбурґ команда Город Греха ігор 5 · перемог 3 · бали 3.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
44 з 50 топ-88.0%
German Mafia Open 2019 8–9 червня 2019 · fiim · Ганновер ігор 2 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
23 з 30 топ-76.7%
Domination III 11–12 травня 2019 · fiim · Мюнхен ігор 7 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
20 з 50 топ-40.0%
Чемпионат Европы 2019 20–21 квітня 2019 · fiim · Амстердам ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
74 гри
Найкращий місяць
листопад 2017 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+1.00 · German Mafia Cup 2017, 6 Серія

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
74 гри · частки рахуються від них
1 9 12.2% 33.3% 3/9
2 10 13.5% 60.0% 6/10
3 7 9.5% 28.6% 2/7
4 4 5.4% 75.0% 3/4
5 6 8.1% 16.7% 1/6
6 10 13.5% 20.0% 2/10
7 5 6.8% 0.0% 0/5
8 9 12.2% 55.6% 5/9
9 9 12.2% 33.3% 3/9
10 5 6.8% 20.0% 1/5
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.6% 20.0% 1/5
2 8 18.6% 62.5% 5/8
3 4 9.3% 0.0% 0/4
4 2 4.7% 50.0% 1/2
5 4 9.3% 25.0% 1/4
6 4 9.3% 0.0% 0/4
7 2 4.7% 0.0% 0/2
8 4 9.3% 75.0% 3/4
9 5 11.6% 20.0% 1/5
10 5 11.6% 20.0% 1/5
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 42.9% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.