J.

80 ігор ·турнірні ігри · остання гра 10 лис 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 10 листопада 2019, КУБОК ЗЕЛЕНОГРАДА 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 80
Win-rate 51.3% 41/80
Бали 72.60 з них 6.60 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 57.1% 4 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 5/6
дон 66.7% 4/6
мафія 57.1% 8/14
мирний 44.4% 24/54

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 67.5%
мафія 14 17.5%
шериф 6 7.5%
дон 6 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 80 ігор
Фіналів 1 10.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 40 South Cup 2016
У середньому топ-46.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 0 23 з 50
2018 2 0 12 з 80
2016 3 1 7 з 40
2015 2 0 13 з 60

fiim · 60.00 очок рейтингу

Останні турніри

27 з 60 топ-45.0%
КУБОК ЗЕЛЕНОГРАДА 2019 9–10 листопада 2019 · fiim ігор 3 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
23 з 50 топ-46.0%
КУБОК НИЖНЕГО НОВГОРОДА 2019 14–15 вересня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
27 з 50 топ-54.0%
URALmafiaCUP 2019 19–20 січня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
1.00 очок fiim
40 з 50 топ-80.0%
Чемпионат Зеленограда 2018 10–11 листопада 2018 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
80 ігор
Найкращий місяць
липень 2016 — 43.8% (7/16)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 4 5.0% 75.0% 3/4
2 10 12.5% 70.0% 7/10
3 8 10.0% 50.0% 4/8
4 2 2.5% 0.0% 0/2
5 5 6.2% 60.0% 3/5
6 16 20.0% 43.8% 7/16
7 7 8.8% 42.9% 3/7
8 10 12.5% 60.0% 6/10
9 6 7.5% 50.0% 3/6
10 12 15.0% 41.7% 5/12
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.4% 75.0% 3/4
2 6 11.1% 50.0% 3/6
3 2 3.7% 50.0% 1/2
4 2 3.7% 0.0% 0/2
5 3 5.6% 66.7% 2/3
6 10 18.5% 40.0% 4/10
7 6 11.1% 33.3% 2/6
8 8 14.8% 50.0% 4/8
9 3 5.6% 33.3% 1/3
10 10 18.5% 40.0% 4/10
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 3 50.0% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 21.4% 100.0% 3/3
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 5 35.7% 60.0% 3/5
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.