Жеглов

174 гри ·турнірні ігри · остання гра 20 січ 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 січня 2019, Team Cup Dnipro Mafia Open 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 174
Win-rate 47.7% 83/174
Бали 163.35 з них 29.35 допами Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 21
ЛХ 2+ 23.8% 5 із 21 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.8% 21/37
мирний 49.0% 50/102
шериф 35.3% 6/17
дон 33.3% 6/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 102 58.6%
мафія 37 21.3%
дон 18 10.3%
шериф 17 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 24 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Domination II (2018)
Найкращий гравець мафії ×1 Domination II (2018)
Найчастіше ПУ ×1 Domination II (2018)

Підсумки за турнірами

Турнірів 24 174 гри
Фіналів 6 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 20 Israel Mafia Open 2016
У середньому топ-49.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 1 48 з 70
2018 8 2 5 з 30
2017 2 0 36 з 50
2016 4 2 4 з 20
2015 5 1 7 з 60
2014 3 0 13 з 30

fiim · 145.00 очок рейтингу

Останні турніри

48 з 70 топ-68.6%
Odessa Mafia Open 2019 2–3 лютого 2019 · fiim · Одеса ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2019 фінал 19–20 січня 2019 · fiim · Дніпро команда Сахара не надо ігор 5 · перемог 3 · бали 3.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
20.00 очок fiim
—
Битва Столиц 2018 6–7 жовтня 2018 · fiim · Київ команда Тель-Авив ігор 9 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
15.00 очок fiim
—
Vinnytsia Mafia Cup 2018 15–16 вересня 2018 · fiim · Вінниця команда Тихони ігор 5 · перемог 2 · бали 2.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
174 гри
Найкращий місяць
квітень 2018 — 40.7% (11/27)
Максимум допів за гру
+2.00 · Big Ben Mafia Open Hard Version 2017, 2 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
174 гри · частки рахуються від них
1 21 12.1% 52.4% 11/21
2 20 11.5% 35.0% 7/20
3 19 10.9% 57.9% 11/19
4 15 8.6% 60.0% 9/15
5 11 6.3% 45.5% 5/11
6 10 5.7% 50.0% 5/10
7 18 10.3% 38.9% 7/18
8 22 12.6% 54.5% 12/22
9 16 9.2% 50.0% 8/16
10 22 12.6% 36.4% 8/22
102 гри за мирний · частки рахуються від них
1 11 10.8% 45.5% 5/11
2 8 7.8% 50.0% 4/8
3 13 12.7% 53.8% 7/13
4 10 9.8% 80.0% 8/10
5 4 3.9% 50.0% 2/4
6 5 4.9% 60.0% 3/5
7 12 11.8% 50.0% 6/12
8 14 13.7% 50.0% 7/14
9 11 10.8% 36.4% 4/11
10 14 13.7% 28.6% 4/14
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 23.5% 0.0% 0/4
3 3 17.6% 33.3% 1/3
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 3 17.6% 66.7% 2/3
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 21.6% 75.0% 6/8
2 4 10.8% 25.0% 1/4
3 2 5.4% 100.0% 2/2
4 2 5.4% 0.0% 0/2
5 4 10.8% 75.0% 3/4
6 3 8.1% 33.3% 1/3
7 3 8.1% 0.0% 0/3
8 7 18.9% 71.4% 5/7
9 3 8.1% 66.7% 2/3
10 1 2.7% 100.0% 1/1
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 4 22.2% 50.0% 2/4
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 22.2% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.