Zizou

30 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 гру 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 грудня 2019, Tashkent International Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 30
Win-rate 43.3% 13/30
Бали 13.85 з них 0.85 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 75.0% 3/4
мафія 60.0% 3/5
мирний 30.0% 6/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 66.7%
мафія 5 16.7%
шериф 4 13.3%
дон 1 3.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Almaty Open Cup 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 33 з 40 Tashkent International Cup 2019
У середньому топ-62.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 33 з 40

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

33 з 40 топ-82.5%
Tashkent International Cup 2019 7–8 грудня 2019 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
34 з 80 топ-42.5%
Almaty Open Cup 2019 24–26 серпня 2019 · fiim · Алмати ігор 14 · перемог 8 · бали 8.65 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 2 Найкращий шериф *
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
грудень 2019 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+0.25 · Almaty Open Cup 2019, 10 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 6 20.0% 16.7% 1/6
2 3 10.0% 66.7% 2/3
3 6 20.0% 83.3% 5/6
4 1 3.3% 0.0% 0/1
5 4 13.3% 50.0% 2/4
6 2 6.7% 0.0% 0/2
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 3.3% 0.0% 0/1
10 4 13.3% 50.0% 2/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 30.0% 16.7% 1/6
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 3 15.0% 66.7% 2/3
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 3 15.0% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.