legacy

92 гри ·турнірні ігри · остання гра 17 лис 2019
14 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 листопада 2019, West Cup 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 92
Win-rate 57.6% 53/92
Бали 118.30 з них 28.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 5/5
мафія 75.0% 15/20
шериф 60.0% 3/5
мирний 48.4% 30/62

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 67.4%
мафія 20 21.7%
шериф 5 5.4%
дон 5 5.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Sakura Cup 2017
Номінації
MVP ×1 Sakura Cup 2017
Найкращий гравець міста ×1 Sakura Cup 2017

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 92 гри
Фіналів 1 7.1% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 Sakura Cup 2017
У середньому топ-62.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 2 0 79 з 90
2018 2 0 49 з 60
2017 8 1 1 з 40
2016 2 0 —

fiim · 81.00 очок рейтингу

Останні турніри

79 з 90 топ-87.8%
West Cup 2019 16–17 листопада 2019 · fiim · Львів ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Кубок Западной Украины 2019 24 серпня 2019 · fiim · Львів ігор 8 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
9.00 очок fiim
49 з 60 топ-81.7%
West Cup 2018 17–18 листопада 2018 · fiim · Рівне ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Mafia Champions League 2017/2018 (Финал) 26–27 травня 2018 · fiim · Харків ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
33 гри
Найкращий місяць
квітень 2017 — 73.3% (11/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · Mafia West Cup 2017, День 1 (1-6 тури)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
92 гри · частки рахуються від них
1 7 7.6% 57.1% 4/7
2 8 8.7% 62.5% 5/8
3 9 9.8% 22.2% 2/9
4 8 8.7% 50.0% 4/8
5 9 9.8% 44.4% 4/9
6 9 9.8% 66.7% 6/9
7 14 15.2% 64.3% 9/14
8 6 6.5% 83.3% 5/6
9 10 10.9% 40.0% 4/10
10 12 13.0% 83.3% 10/12
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 9.7% 50.0% 3/6
2 5 8.1% 60.0% 3/5
3 6 9.7% 0.0% 0/6
4 6 9.7% 50.0% 3/6
5 5 8.1% 20.0% 1/5
6 7 11.3% 71.4% 5/7
7 9 14.5% 55.6% 5/9
8 3 4.8% 66.7% 2/3
9 8 12.9% 25.0% 2/8
10 7 11.3% 85.7% 6/7
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 2 10.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 15.0% 66.7% 2/3
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 2 10.0% 100.0% 2/2
10 4 20.0% 75.0% 3/4
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.