Стелла

33 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 січня 2020, Winter Team Cup 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 33
Win-rate 36.4% 12/33
Бали 13.80 з них 1.80 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 36.4% 4/11
шериф 33.3% 1/3
мирний 31.3% 5/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 48.5%
мафія 11 33.3%
шериф 3 9.1%
дон 3 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 33 гри
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 40 II Кубок Нижнего Новгорода 2016
У середньому топ-56.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 2 0 16 з 50
2017 1 0 27 з 30
2016 1 1 10 з 40

fiim · 18.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Winter Team Cup 2020 5–6 січня 2020 · fiim команда Альтернативщики ігор 11 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
16 з 50 топ-32.0%
КУБОК НИЖНЕГО НОВГОРОДА 2019 14–15 вересня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
32 з 40 топ-80.0%
КУБОК ИРИНЫ 2019 20–21 липня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
27 з 30 топ-90.0%
Кубок Нижнего Новгорода 2017 16–17 вересня 2017 · fiim ігор 3 · перемог 0 · бали 1.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
33 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 5 15.2% 0.0% 0/5
2 6 18.2% 33.3% 2/6
3 4 12.1% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 12.1% 25.0% 1/4
6 1 3.0% 0.0% 0/1
7 4 12.1% 50.0% 2/4
8 3 9.1% 66.7% 2/3
9 5 15.2% 40.0% 2/5
10 1 3.0% 100.0% 1/1
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 0.0% 0/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 18.8% 33.3% 1/3
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 3 18.8% 33.3% 1/3
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 1 6.2% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 0.0% 0/2
2 4 36.4% 50.0% 2/4
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.