Пам-пам

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 19 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 січня 2020, URALmafiaCUP 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 37.5% 12/32
Бали 12.40 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 60.0% 3/5
мирний 35.0% 7/20
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 62.5%
шериф 6 18.8%
мафія 5 15.6%
дон 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 32 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 50 URALmafiaCUP 2019
У середньому топ-39.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 43 з 70
2019 1 1 9 з 50
2018 1 0 —

fiim · 13.00 очок рейтингу

Останні турніри

43 з 70 топ-61.4%
URALmafiaCUP 2020 18–19 січня 2020 · fiim ігор 7 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.70 · штраф −0.30 · ПУ —
2.00 очок fiim
9 з 50 топ-18.0%
URALmafiaCUP 2019 фінал 19–20 січня 2019 · fiim ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
8.00 очок fiim
—
Кубок Огня 2018 30 квітня – 1 травня 2018 · fiim команда Город, который смог ігор 14 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · URALmafiaCUP 2020, 8 Тур
Найбільший штраф
−0.30 · URALmafiaCUP 2020, 9 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 5 15.6% 60.0% 3/5
2 3 9.4% 0.0% 0/3
3 1 3.1% 0.0% 0/1
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 5 15.6% 40.0% 2/5
7 2 6.2% 50.0% 1/2
8 4 12.5% 0.0% 0/4
9 5 15.6% 80.0% 4/5
10 2 6.2% 0.0% 0/2
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 25.0% 60.0% 3/5
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 3 15.0% 0.0% 0/3
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 1 5.0% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 3 50.0% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.