Garzen

10 ігор ·турнірні ігри · остання гра 25 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 січня 2020, Haifa Mafia Open 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 10
Win-rate 40.0% 4/10
Бали 4.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 50.0% 1/2
мирний 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 60.0%
мафія 2 20.0%
дон 2 20.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 40 Haifa Mafia Open 2020
У середньому топ-47.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 19 з 40

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 40 топ-47.5%
Haifa Mafia Open 2020 24–25 січня 2020 · fiim · Хайфа ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Haifa Mafia Open 2020, 3 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
10 ігор · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 3 30.0% 100.0% 3/3
8 3 30.0% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 100.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.