Захар

27 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 січня 2020, RBF CUP 4 сезон.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 48.1% 13/27
Бали 15.00 з них 2.00 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 50.0% 2 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 50.0% 1/2
мирний 42.9% 6/14
мафія 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 51.9%
мафія 7 25.9%
дон 4 14.8%
шериф 2 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 27 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 40 Tashkent International Cup 2019
У середньому топ-32.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 1 0 13 з 40

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
RBF CUP 4 сезон 25–26 січня 2020 · fiim · Астана команда GotheM ігор 11 · перемог 5 · бали 5.65 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
13 з 40 топ-32.5%
Tashkent International Cup 2019 7–8 грудня 2019 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 8 · бали 9.35 · допи +1.35 · штраф — · ПУ 3
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найкращий місяць
грудень 2019 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Tashkent International Cup 2019, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.4% 100.0% 2/2
2 6 22.2% 50.0% 3/6
3 1 3.7% 0.0% 0/1
4 5 18.5% 60.0% 3/5
5 2 7.4% 50.0% 1/2
6 2 7.4% 100.0% 2/2
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 1 3.7% 0.0% 0/1
10 3 11.1% 0.0% 0/3
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 4 28.6% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 100.0% 2/2
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.