Mr. Di

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 січня 2020, RBF CUP 4 сезон.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 54.5% 6/11
Бали 6.90 з них 0.90 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 50.0% 3/6
мафія 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 54.5%
мафія 2 18.2%
дон 2 18.2%
шериф 1 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
RBF CUP 4 сезон 25–26 січня 2020 · fiim · Астана команда T&T "True Team" ігор 11 · перемог 6 · бали 6.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 4
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · RBF CUP 4 сезон, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.