Штурман.

18 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 лют 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 лютого 2020, Кубок Севастополя 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 18
Win-rate 66.7% 12/18
Бали 12.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 77.8% 7/9
шериф 50.0% 1/2
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 50.0%
мафія 5 27.8%
шериф 2 11.1%
дон 2 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Кубок Крыма "КРЫМКА" 2018

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 18 ігор
Фіналів 2 50.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 50 Кубок Крыма "КРЫМКА" 2018
У середньому топ-26.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 1 9 з 40
2019 1 0 18 з 50
2018 2 1 3 з 50

fiim · 33.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 40 топ-22.5%
Кубок Севастополя 2020 фінал 1–2 лютого 2020 · fiim · Севастополь ігор 7 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
12.00 очок fiim
18 з 50 топ-36.0%
Крымка 2019 28–29 вересня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
3 з 50 топ-6.0%
Кубок Крыма "КРЫМКА" 2018 фінал 6–7 жовтня 2018 · fiim · місто Ялта ігор 8 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
15.00 очок fiim
16 з 40 топ-40.0%
In White Crimea 2018 28–29 липня 2018 · fiim · Севастополь ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Кубок Севастополя 2020, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 3 16.7% 66.7% 2/3
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 16.7% 66.7% 2/3
10 1 5.6% 100.0% 1/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.