Кроль

36 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 лют 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 лютого 2020, Team Cup Dnipro Mafia Open 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 36
Win-rate 41.7% 15/36
Бали 18.05 з них 2.05 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 60.0% 3/5
шериф 40.0% 2/5
мирний 28.6% 6/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 58.3%
шериф 5 13.9%
мафія 5 13.9%
дон 5 13.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 30 FOURGUN-6
У середньому топ-71.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 4 0 14 з 30
2018 1 0 33 з 60
2017 1 0 —

fiim · 17.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Team Cup Dnipro Mafia Open 2020 8–9 лютого 2020 · fiim · Дніпро команда Ой, всё! ігор 7 · перемог 3 · бали 3.65 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
48 з 60 топ-80.0%
Big Game Cup 2019 19–20 жовтня 2019 · fiim · Дніпро ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
38 з 40 топ-95.0%
Кубок огня 2019 4–5 травня 2019 · fiim · Київ ігор 7 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
41 з 50 топ-82.0%
Lviv Mafia Open 2019 30–31 березня 2019 · fiim · Львів ігор 10 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
березень 2019 — 40.0% (8/20)
Максимум допів за гру
+0.40 · Team Cup Dnipro Mafia Open 2020, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.6% 50.0% 1/2
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 2 5.6% 0.0% 0/2
4 3 8.3% 100.0% 3/3
5 3 8.3% 0.0% 0/3
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 4 11.1% 50.0% 2/4
8 8 22.2% 37.5% 3/8
9 6 16.7% 50.0% 3/6
10 5 13.9% 40.0% 2/5
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.8% 100.0% 1/1
2 1 4.8% 0.0% 0/1
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 4 19.0% 25.0% 1/4
9 4 19.0% 50.0% 2/4
10 4 19.0% 25.0% 1/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.