Аль Пачино

22 гри ·турнірні ігри · остання гра 1 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2020, Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 22
Win-rate 31.8% 7/22
Бали 7.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
мафія 50.0% 2/4
мирний 28.6% 4/14
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 63.6%
мафія 4 18.2%
шериф 2 9.1%
дон 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 26 з 40 Black and Red Open 2018
У середньому топ-85.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 1 0 74 з 80
2018 2 0 26 з 40

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020 29 лютого – 1 березня 2020 · fiim · Берестя команда Balance team ігор 6 · перемог 2 · бали 2.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
74 з 80 топ-92.5%
Belarus Mafia Open 2019 15–16 червня 2019 · fiim · Мінськ ігор 9 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
30 з 30 топ-100.0%
Minsk Mafia Open 2018 15–16 вересня 2018 · fiim · Мінськ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
26 з 40 топ-65.0%
Black and Red Open 2018 30 червня – 1 липня 2018 · fiim · Мінськ ігор 7 · перемог 3 · бали 3.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
22 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 1 4.5% 0.0% 0/1
4 3 13.6% 0.0% 0/3
5 3 13.6% 33.3% 1/3
6 1 4.5% 100.0% 1/1
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 4 18.2% 25.0% 1/4
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 2 9.1% 100.0% 2/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 2 14.3% 0.0% 0/2
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 4 28.6% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.