Физик

109 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2020, Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 109
Win-rate 51.4% 56/109
Бали 61.50 з них 5.50 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
шериф 63.6% 7/11
мафія 50.0% 7/14
мирний 46.6% 34/73

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 73 67.0%
мафія 14 12.8%
шериф 11 10.1%
дон 11 10.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Last Chance 2018

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 109 ігор
Фіналів 3 23.1% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 40 Last Chance 2019
У середньому топ-43.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 7 2 8 з 40
2018 5 1 8 з 30

fiim · 67.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020 29 лютого – 1 березня 2020 · fiim · Берестя команда Classica ігор 7 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
8 з 40 топ-20.0%
Last Chance 2019 фінал 21–22 грудня 2019 · fiim · Мінськ ігор 15 · перемог 9 · бали 9.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
10.00 очок fiim
—
Профессиональная лига мафии 2019 31 серпня – 1 вересня 2019 · fiim · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 6.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
19.00 очок fiim
—
Командный турнир наставников 2019 фінал 17–18 серпня 2019 · fiim · Мінськ команда Запаковываем!!! ігор 15 · перемог 9 · бали 10.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 3
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
109 ігор
Найкращий місяць
грудень 2019 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · Last Chance 2019, 7 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
109 ігор · частки рахуються від них
1 9 8.3% 66.7% 6/9
2 9 8.3% 66.7% 6/9
3 12 11.0% 33.3% 4/12
4 10 9.2% 20.0% 2/10
5 12 11.0% 66.7% 8/12
6 16 14.7% 56.3% 9/16
7 13 11.9% 69.2% 9/13
8 8 7.3% 62.5% 5/8
9 9 8.3% 66.7% 6/9
10 11 10.1% 9.1% 1/11
73 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 5.5% 25.0% 1/4
2 7 9.6% 57.1% 4/7
3 10 13.7% 40.0% 4/10
4 7 9.6% 28.6% 2/7
5 7 9.6% 71.4% 5/7
6 12 16.4% 50.0% 6/12
7 12 16.4% 66.7% 8/12
8 5 6.8% 60.0% 3/5
9 3 4.1% 33.3% 1/3
10 6 8.2% 0.0% 0/6
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 3 27.3% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 2 18.2% 50.0% 1/2
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 3 21.4% 66.7% 2/3
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 3 27.3% 100.0% 3/3
10 2 18.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.