Мария

35 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2020, Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 35
Win-rate 57.1% 20/35
Бали 23.90 з них 0.90 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
мирний 59.1% 13/22
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 62.9%
мафія 7 20.0%
шериф 3 8.6%
дон 3 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Spring Cup 2019

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 35 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 Spring Cup 2019
У середньому топ-16.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 2 1 2 з 40
2017 1 0 11 з 40

fiim · 29.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Открытый командный Чемпионат Беларуси 2020 29 лютого – 1 березня 2020 · fiim · Берестя команда Mafia House ігор 7 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
2 з 40 топ-5.0%
Spring Cup 2019 фінал 9–10 березня 2019 · fiim · Мінськ ігор 16 · перемог 11 · бали 11.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 2
20.00 очок fiim
—
Открытый Командный Чемпионат Беларуси 2019 23–24 лютого 2019 · fiim · Берестя команда Mafia House 2 ігор 9 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
11 з 40 топ-27.5%
Black & Red OPEN 2017 15–16 липня 2017 · fiim · Мінськ ігор 3 · перемог 3 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
березень 2019 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.50 · Spring Cup 2019, 4 Тур
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 2 5.7% 50.0% 1/2
5 2 5.7% 50.0% 1/2
6 5 14.3% 20.0% 1/5
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 6 17.1% 66.7% 4/6
9 7 20.0% 85.7% 6/7
10 6 17.1% 66.7% 4/6
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 5 22.7% 20.0% 1/5
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 4 18.2% 100.0% 4/4
9 4 18.2% 100.0% 4/4
10 4 18.2% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 2 28.6% 100.0% 2/2
10 1 14.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.