Lion

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 березня 2020, Красное на черном V.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.00
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 2/3
мирний 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 63.6%
мафія 3 27.3%
дон 1 9.1%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 33 з 50 Красное на черном V
У середньому топ-66.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 33 з 50

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

33 з 50 топ-66.0%
Красное на черном V 28–29 березня 2020 · fiim · Горлівка ігор 11 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 3 27.3% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 42.9% 33.3% 1/3
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.