Сакура

27 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 бер 2020
4 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 березня 2020, Красное на черном V.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 27
Win-rate 44.4% 12/27
Бали 28.80 з них 6.80 допами Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 50.0% 4/8
мирний 37.5% 6/16
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 59.3%
мафія 8 29.6%
дон 2 7.4%
шериф 1 3.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Игры Разума. Зима 2017
Номінації
MVP ×1 Игры Разума. Зима 2017
Найкращий гравець мафії ×1 Игры Разума. Зима 2017
Найчастіше ПУ ×1 Игры Разума. Зима 2017

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 27 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Игры Разума. Зима 2017
У середньому топ-48.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 46 з 50
2017 2 1 1 з 10
2014 1 0 35 з 50

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

46 з 50 топ-92.0%
Красное на черном V 28–29 березня 2020 · fiim · Горлівка ігор 10 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
6 з 30 топ-20.0%
Красное на Черном 2017 фінал 19–20 серпня 2017 · fiim · Горлівка ігор 7 · перемог 4 · бали 10.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
1 з 10 перемога
Игры Разума. Зима 2017 22 січня 2017 · fiim · Горлівка ігор 6 · перемог 5 · бали 12.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець мафіїНайчастіше ПУ
0.00 очок fiim
35 з 50 топ-70.0%
Открытый городской чемпионат (Горловка) 13 квітня 2014 · fiim · Горлівка ігор 4 · перемог 1 · бали 4.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.1% 0.0% 0/3
2 3 11.1% 33.3% 1/3
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 3 11.1% 33.3% 1/3
5 3 11.1% 66.7% 2/3
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 3 11.1% 66.7% 2/3
8 3 11.1% 0.0% 0/3
9 2 7.4% 0.0% 0/2
10 3 11.1% 100.0% 3/3
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 18.8% 0.0% 0/3
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 100.0% 2/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.